ANKARA FASIL MEKANLARI BALGAT

blog yazısı ekle !

ANKARA FASIL MEKANLARI BALGAT

Balgat konum itibariyle Ankara'nın en önemli noktalarına yakınlığından dolayı büyük öneme sahip bir semttir. Bakanlıklara yakın olması iş dünyasının ve memurların uğrak yeri olmasını, ODTÜ'ye yakın olması öğrencilerin sıklıkla uğradığı fasıl mekanları olmasını sağlamaktadır.Kızılay gibi Ankara'nın merkez konumunda ki bir semte yakınlığı sebebiyle de ulaşımın oldukça kolay olduğu bir semttir.
İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal - Ankara Fasıl

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara

Kolektif Meyhane

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergis Sokak No:7/2-3 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü-Ankara


Fasıl mekanlarına ulaşımın kolay olması gerekmektedir. Balgat fasıl mekanları zengin ve elit kesimin uğrak yeri olduğu için nezih ve aile olarak fasıl keyfini ailenizle ve arkadaşlarınızla rahatlıkla yaşayabilirsiniz. Alkollü ve alkolsüz fasıl mekanlarının bulunması da yine Balgat'ı cazibe merkezi haline getirmektedir. İsteğinize ve keyfinize göre fasıl mekanları seçebileceğiniz ender yerlerden biridir Balgat fasıl mekanları.

Balgat fasıl mekanları son dönemlerde yoğun bir ilgi görmeye başlamıştır. Bunun da en önemli sebebi Balgat'ın çehresinin değişmesi ve daha uğrak bir semt haline gelmesidir. Aslına bakılırsa iş yoğunluğunun en çok olduğu Balgat, iş çıkış saatlerinde iş yorgunluğu ve stresinin atılmasına imkan sağlayacak mekanların en çok olduğu semttir. Günün yorgunluğunun atılabileceği en iyi mekanların başında da her zamanki gibi fasıl mekanları gelmektedir.