ANKARA FASIL MEKANLARI TUNALI

blog yazısı ekle !

ANKARA FASIL MEKANLARI TUNALI

Tunalı Hilmi, Ankara Çankaya'ya bağlı bir caddedir. Oldukça yoğun insan trafiğine sahip olan Tunalı Hilmi Caddesi kafeler, restoranlar ve daha birçok mekana da ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle de gençlerin yoğun bir şekilde bulunduğu Tunalı'da fasıl mekanları da oldukça büyük öneme sahiptir. Ankara Fasıl Mekanları Tunalı denildiği zaman ilk olarak akıllara Çankaya'nın eşsiz güzelliği ve altınızda da Ankara'nın büyüleyici güzelliğini fasıl müzikleri ile birleşimi akıllara gelmektedir. Tunalı genel olarak kafeler, restoranlar, mağazalar ve daha birçok mekanlardan oluştuğu için sosyal yaşamın en fazla yaşandığı cadde olarak bilinmektedir.Mardin Konağı - Ankara Fasıl

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Amasra Balıkçısı - Ankara Fasıl

GOP

devamını oku... Adres: Koza Sokak. No: 138/10 GOP-Ankara

Rakıcı - Ankara Fasıl

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Şilingir Meyhane - Ankara Fasıl

Kavaklıdere

devamını oku... Adres: Remzi Oğur Arık Mahallesi Paris Caddesi 49/A Kavaklıdere-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A

Kaliruha Ocakbaşı - Ankara Fasıl

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

Bekri - Ankara Fasıl

Tunalı

devamını oku... Adres: Bekri Tunalı Meyhanesi - Tunalı Hilmi Caddesi No: 72/1 Kavaklıdere-Ankara


Ankara Fasıl Mekanları Tunalı sadece gündüz eğlencesi için değil gece eğlencesi içinde oldukça hareketli bir yerdir. Sadece belirli bir kesime yönelik eğlencelerin değil herkesin rahatlıkla ve kendi isteğine göre eğlenebileceği bir caddedir. İşte bu sebeple Ankara Fasıl Mekanları Tunalı birçok insanın ilk olarak tercih ettiği mekanlardandır. İster alkollü fasıl, isterseniz alkolsüz fasıl eğlencesini ailenizle, arkadaşlarınızla ya da misafirlerinizle doyasıya yaşayabileceğiniz mekanlardır.