ANKARA FASIL MEKANLARI KIZILAY

blog yazısı ekle !

ANKARA FASIL MEKANLARI KIZILAY

Ankara oldukça büyük bir şehir olması sebebiyle birçok semte sahiptir. Bu semtlerin her birinin ise farklı bir özelliği olduğu da bir gerçektir. Ankara Fasıl Mekanları Kızılay kendine has özellikleriyle herkesin bu fasıl gecelerini yaşamasını tavsiye ederiz. Kızılay, Ankara'nın en merkezi semtlerinden biri oluşunun yanı sıra eski bir yerleşim yeri ve toplanma yeri olması sebebiyle her kültürü içerisinde barındıran bir semttir. Bu özelliği de nitekim fasıl gecelerini olumlu yönde etkilemektedir.Kaliruha Ocakbaşı - Ankara Fasıl

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

Ata Konağı Restaurant - Ankara Fasıl

Hamamönü

devamını oku... Adres: Dumlupınar Caddesi Sarıkadın Sokak No:69 Hamamönü Kurtuluş-ANKARA

Assos Meyhane - Ankara Fasıl

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Aşkabat Cad. (Eski 7. cadde) No: 46/8 Bahçelievler-Ankara

Şilingir Meyhane - Ankara Fasıl

Kavaklıdere

devamını oku... Adres: Remzi Oğur Arık Mahallesi Paris Caddesi 49/A Kavaklıdere-Ankara

Bekri - Ankara Fasıl

Tunalı

devamını oku... Adres: Bekri Tunalı Meyhanesi - Tunalı Hilmi Caddesi No: 72/1 Kavaklıdere-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A


Fasıl mekanlarında en çok aranan özellik herkese ve her kesime gerek yemekleriyle, gerek içecekleriyle gerek ise de müzikleriyle hitap edebilmesidir. İşte tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran mekanlardır Ankara Fasıl Mekanları Kızılay. Ulaşım kolaylığı ve Kızılay'ın eşsiz güzelliği ile her mevsim fasıl keyfi Kızılay'da ayrı bir güzel olmaktadır. Eğer sizde değişik ve unutulmaz bir geceyaşamak istiyorsanız Ankara Fasıl Geceleri Kızılay'a gelmenizi tavsiye ederiz. Hem sizler için hem de misafirleriniz için bol eğlenceli bir gece olacağını belirtmemizde fayda vardır.